GOAT: Buy & Sell Sneakers

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 142,4 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GOAT
GOAT: Buy & Sell Sneakers mobil uygulamasını IOS cihazınıza indirerek alışveriş keyfinizi arttırabilirsiniz.

Ayakkabılarınız artık IOS cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz GOAT: Buy & Sell Sneakers mobil uygulamasında sizleri bekliyor. En sevdiğiniz tarzdan ayakkabıları bulabileceğiniz GOAT, hem alışveriş yapabileceğiniz hem de kullanmadığınız ayakkabılarınızı satışa çıkarabileceğiniz faydalı bir alışveriş uygulamasıdır. 

Uygulamayı IOS cihazınızda problemsiz bir şekilde kullanın. Kullanmadığınız ayakkabılarınızı satarak para kazanın. Hem evde yer kaplama problemini ortadan kaldırın hem de eski ürünlerinizden para kazanın. Kazandığınız paralar ile yeni ayakkabılar satın alabilirsiniz.

Sadece fotoğraf çekip fiyat belirleyerek spor ayakkabılarınızı dakikalar içinde satmak için GOAT uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bir fiyat belirlemenize yardımcı olacak veriler sağlanır ve teklifler özelliği, alıcıların daha hızlı bir şekilde satmanıza yardımcı olmak için ne yapmak istediklerini gösterir.

Ayrıca nakliye işlemini kolaylaştırmak için ön ödemeli, önceden adreslenmiş bir etiket sunuluyor. Bu sistemden faydalanmak isterseniz uygulamadan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Evdeki ayakkabılarınız GOAT uygulaması ile değerlensin ve size para kazandırsın. 

GOAT: Buy & Sell Sneakers indir
DİĞER SÜRÜMLER