GOAT: Buy & Sell Sneakers

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.19
  • Dil Türkçe
  • Firma GOAT
GOAT: Buy & Sell Sneakers mobil uygulaması hem alışveriş hemde satış yapabileceğiniz başarılı bir alışveriş uygulamasıdır.

Spor ayakkabıları satın almanın ve satmanın en güvenli yolunu oluşturan GOAT: Buy & Sell Sneakers mobil uygulaması her siparişte ücretsiz doğrulama hizmetleri ile sizlere güvenli alışveriş sistemini sunuyor. Eskiyen ayakkabılarınıza satışa çıkarmak için GOAT mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Evde bulunan giymediğiniz ayakkabılarınızı güvenle satın. Tüm satıcılar incelenir, fotoğraflar onaylanır ve size gönderilmeden önce uzmanlar tarafından doğrulama için tüm spor ayakkabıları satılacak mağazaya gönderirsiniz. Spor ayakkabılarının yanlış bir şekilde reklamı yapılmış olduğu tespit edilirse, size bildirilecek ve hemen tam bir geri ödeme sunulacaktır.

Nike, Air Jordan, Lebron, Kobe, Adidas, Yeezy, New Balance ve daha fazlası dahil olmak üzere oldukça fazla spor ayakkabıya göz atarak dilediğinizi satın alabilirsiniz. Sırada ne alacağınızı keşfetmenize ve üyeler tarafından eklenen Onfeet fotoğraflarını görüntülemenize yardımcı olmak için spor ayakkabılarının küratörlü listelerini görüntüleyin.

GOAT: Buy & Sell Sneakers indir
DİĞER SÜRÜMLER